KEVÄÄLLÄ 2020 PELATAAN VETERAANIEN OMA KEILA-CUP
Kaikissa lohkoissa on syyskauden 2019 päättyessä ja kevään 2020 lohkojaossa 34 pelaajaa.

1.jakso on 14.1. – 4.2.2020. Aina otetaan huomioon jakson ensimmäinen tulos. Samoin on myös seuraavilla kierroksilla.

KAIKISSA LOHKOISSA JOUDUTAAN PELAAMAAN KAKSI KARSINTAOTTELUA NÄIDEN PELAAJIEN
KOHDALLA OTETAAN HUOMIOON JAKSON ENSIMMÄINEN TULOS VOITTAJA PÄÄSEE JATKOON JA
HÄNELTÄ OTETAAN JATKO -OTTELUSSA JAKSON TOINEN TULOS

Mukaan pääsevät vain ne, jotka ovat listoilla 3.12..2019. Uudet pelaajat eivät pääse enää
keväänä mukaan cupin kierroksille.
1. kierros  14.1. - 4.2.2020 4 viikkoa

 2.kierros 11.2- 25.2..2020  3 viikkoa 16 pelaajaa lohkossa

3.kierros 3.3-17.3.2020  3 viikkoa 8 pelaajaa lohkossa

4.kierr24.3. – 14.4. 2020  4 viikkoa 4 pelaajaa lohkossa

FINAALI PELATAAN 5.5.2020.  KLO 11 KAKSI PELAAJAA JOKAISESTA LOHKOSTA
KEILACUPIN FINAALIPARIT JA RADAT

JOS JOKU TIETÄÄ OLEVANSA ESTYNYT HEITTÄMÄÄN FINAALISSA, PYYDÄN  ILMOITTAMAAN SIITÄ ETUKÄTEEN,

NIIN EDELLISEN OTTELUN HÄVINNYT  OTETAAN TILALLE, ETTEI TULLISI LUOVUTUSVOITTOA.

MALLI CUPIN PELIPARIEN JAKAMISESTA VASEMMASSA LAIDASSA ON LOHKON PAREMMUUSJÄRJESTYKSEN MUKAINEN SIJOITUS KESKIARVON MUKAAN



VETERAANIEN KEILA  CUP.


A-LOHKO






1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS

FINAALI



14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019


24.3.-14.4.2020

05.05.2020


SIJA

YLÄKAAVIO









VO

IMMONEN ANTERO

697

 

 






32

TURUNEN TIMO

601

IMMONEN ANTERO

690

 

 




24

SALMINEN SEPPO

582

HAKALA HARRI

620

IMMONEN ANTERO

627

 



16

HAKALA HARRI

598

 

 


 

 



12

ORMALA HARRI

558

 

 


 

 

 


20

TÖYRYLÄ ANTERO

621

TÖYRYLÄ ANTERO

572

TÖYRYLÄ ANTERO

550

IMMONEN ANTERO

 


28

ÄYRI JUHANI

522

JÄRVINEN PEKKA

533

 

 


 


8

JÄRVINEN PEKKA

607

 

 


 


 


5

JÄÄSKELÄINEN HANNU A

534

 

 


 


 


26

HIETAMÄKI ANTERO

506

JÄÄSKELÄINEN HANNU A

556

 

 


 


18

KIVIAHO PEKKA

610

KIVIAHO PEKKA

559

KIVIAHO PEKKA

488

SALMINEN PERTTI

 


10

LAMMASSAARI TIMO

601

 

 


 

 

 


14

KOUKONEN RAIMO

578

 

 


 

 



22

SAARINEN ISMO

607

SAARINEN ISMO

544

SALMINEN PERTTI

656

 



30

PESONEN JUKKA

542

SALMINEN PERTTI

630

 

 




4

SALMINEN PERTTI

632

 

 


 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

HIETALA SULO

0

 

 


 



 

29

STENSTRÖM JUKKA

605

STTENSTRÖM JUKKA

499

 

 




21

KAPULAINEN JUHANI

510

KUKKONEN KEIJO

533

KUKKONEN KEIJO

539

 



13

KUKKONEN KEIJO

568

 

 

 

 

 



9

VIRLANDER HANNU

544

 

 


 

 

 


17

SALMINEN ERKKI

536

VIRLANDER HANNU

573

VIRLANDER HANNU

647

VIRLANDER HANNU

 


25

JÄRVELIN MATTI

601

JÄRVELIN MATTI

559

 

 


 


6

KASPERI PENTTI

528

 

 


 


 


7

AUER VEIJO

659

 

 


 


 


27

PAKSUNEN PERTTI

564

AUER VEIJO

547

 

 


 


19

HONKANEN SIMO

552

HEININEN VEIKKO

657

HEININEN VEIKKO

569

KOUKONEN SEPPO

 


11

HEININEN VEIKKO

609

 

 


 

 

 


15

PIRINEN EERO

545

 

 


 

 



23

METSO PENTTI

568

METSO PENTTI

583

KOUKONEN SEPPO

605

 



31

TARVAINEN PENTTI

534

KOUKONEN SEPPO

740

 

 




VO

KOUKONEN SEPPO

554

 

 


 





ALAKAAVIO

 


 


 





VETERAANIEN KEILA  CUP.

 


 

B-LOHKO

 





1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS

FINAALI



14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019


24.3.-14.4.2020

05.05.2020


SIJA

YLÄKAAVIO

 

 

 


 




VO

VENÄLÄINEN JARKKI

584

 

 


 




32

PASANEN ARTO

580

VENÄLÄINEN JARKKO

530

 

 




24

POHJANLAHTI RAIMO

551

POHJANLAHTI RAIMO

620

POHJANLAHTI RAIMO

528

 



16

TOIVONEN TEUVO

517

 

 


 

 



12

JUURINEN HANNU

567

 

 


 

 

 


20

TOIJALA PEKKA

534

JUURINEN HANNU

531

HIETALA ESKO

551

HIETALA ESKO

 


28

LAHTINEN JOUKO

553

HIETALA ESKO

582

 

 


 


8

HIETALA ESKO

629

 

 


 


 


5

PURHO JUKKA

446

 

 


 


 


26

PORALA KALEVI

577

PORALA KALEVI

514

DOMIN JUSSI

538


 


18

DOMIN JUSSI

528

DOMIN JUSSI

662

 

 

MÄKELÄ OLLI

 


10

LAAKA RITVA

467

 

 


 

 

 


14

PYLKKÄNEN TIMO

498

 

 


 

 



22

LÄHTEENMÄKI HEIKKI

514

LÄHTEENMÄKI HEIKKI

501

MÄKELÄ OLLI

554

 



30

HÄMÄLÄINEN ARVO

501

MÄKELÄ OLLI

535

 

 




4

MÄKELÄ OLLI

638

 

 


 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

PÖLLÄNEN VELI

571

 

 


 



 

29

JUNTSON TERTTU

533

PÖLLÄNEN VELI

594

 

 



 

21

RANTA LASSE

589

RANTA LASSE

568

PÖLLÄNEN VELI

649

 



13

SALMINEN TIMO

535

 

 


 

 



9

ELORANTA TIMO

499

 

 


 

 

 


17

PÄRSSINEN JUHANI

516

PÄRSSINEN JUHANI

527

PÄRSSINEN JUHANI

467

PÖLLÄNEN VELI

 


25

MONONEN MATTI

530

VIRKAJÄRVI JAAKKO

526

 

 


 


6

VIRKAJÄRVI JAAKKO

532

 

 


 


 


7

HAKANEN PAAVO

536

 

 


 


 


27

SYVÄNEN TAPIO

486

HAKANEN PAAVO

532

 

 


 


19

MERIRANTA HANNU

505

LEHTO TAISTO

540

LEHTO TAISTO

606

LEHTO TAISTO

 


11

LEHTO TAISTO

513

 

 


 

 

 


15

SIPI HEIKKI

586

 

 


 

 



23

SAXBERG HEIKKI

621

SAXBERG HEIKKI

553

NEUVONEN RISTO

543

 



31

SIVIRANTA PERTTI

507

NEUVONEN RISTO

585

 

 




VO

NEUVONEN RISTO

589

 

 


 





ALAKAAVIO

 


 


 





VETERAANIEN KEILA  CUP.

 


 

C-LOHKO

 





1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS

FINAALI



14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019


24.3.-14.4.2020

05.05.2020


SIJA

YLÄKAAVIO

 


 


 




VO

HARTIKAINEN AUVO

522

 

 


 




32

VAITTINEN EINO

466

HARTIKAINEN AUVO

586

 

 




24

TEITTINEN ANTERO

540

TEITTINEN ANTERO

428

HARTIKAINEN AUVO

478

 



16

LAAPOTTI LEO

536

 

 


 

 



12

LÄHTEENMÄKI PÄIVI

497

 

 


 

 

 


20

VUORINEN LEO

520

VUORINEN LEO

570

VUORINEN LEO

469

HARTIKAINEN AUVO

 


28

SIMOLIN JUHA

452

TOIVIAINEN RAIMO

0

 

 


 


8

TOIVIAINEN RAIMO

522

 

 


 


 


5

PORALA LEILA

511

 

 


 


 


26

MYLLÄRI HELVI

513

MYLLÄRI HELVI

538

 

 


 


18

WALLENIUS JAAKKO

539

VUORIO TAPIO

548

VUORIO TAPIO

524

NIINIVIRTA SEPPO

 


10

VUORIO TAPIO

554

 

 


 

 

 


14

NIINIVIRTA SEPPO

637

 

 


 

 



22

SUOKAS JUKKA

488

NIINIVIRTA SEPPO

502

NIINVIRTA SEPPO

550

 



30

HÄRKÖNEN KARI

540

PAJU JUHANI

0

 

 




4

PAJU JUHANI

603

 

 


 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

VALTASAARI VIRVE

579

 

 


 



 

29

HAAVISTO MARJA

527

VALTASAARI VIRVE

533

 

 




21

ELORANTA VEIKKO

572

ELORANTA VEIKKO

550

ELORANTA VEIKKO

564

 



13

KINNUNEN AATTO

0

 

 


 

 



9

RISSANEN VEIKKO

580

 

 


 

 

 


17

LEHTONEN OLAVI

602

LEHTONEN OLAVI

644

LEHTONEN OLAVI

520

ELORANTA VEIKKO

 


25

RUPONEN SEIJA

535

RUPONEN SEIJA

437

 

 


 


6

SALO OLLI

469

 

 


 


 


7

JESKANEN PAULI

463

 

 


 


 


27

PYLKKÄNEN LEENA

508

PYLKKÄNEN LEENA

578

 

 


 


19

SULKANEN KARI

549

SULKANEN KARI

492

PYLKKÄNEN LEENA

522

PYLKKÄNEN LEENA

 


11

KOSO RAIMO

445

 

 


 

 

 


15

NEVALANEN KALEVI

576

 

 


 

 



23

KETTUNEN JUHA

465

NEVALAINEN KALEVI

559

NEVALAINEN KALEVI

474

 



31

HIETALA MERVI

504

KORHONEN SEPPO

536

 

 




VO

KORHONEN SEPPO

516

 

 


 





ALAKAAVIO

 


 


 





VETERAANIEN KEILA  CUP.

 


 

D-LOHKO

 





1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS

FINAALI



14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019


24.3.-14.4.2020

05.05.2020


SIJA

YLÄKAAVIO

 


 


 




VO

LEHTONEN MAURI

526

 

 


 




32

PIRTTIKOSKI MATTI

430

LEHTONEN MAURI

494

 

 




24

HERTSI HANNU

452

PALMINEN URPO

561

PALMINEN URPO

532

 



16

PALMINEN URPO

517

 

 


 

 



12

PELTOLA RAIMO

0

 

 


 

 

 


20

KÄNKÄNEN KEIJO

508

KÄNKÄNEN KEIJO

475

HÄNNINEN LEENA

553

HÄNNINEN LEENA

 


28

ROIVAS URHO

491

HÄNNINEN LEENA

530

 

 


 


8

HÄNNINEN LEENA

557

 

 


 


 


5

LINTUNEN KYÖSTI

434

 

 


 


 


26

SOININEN JORMA

484

SOININEN JORMA

487

 

 


 


18

TOLPPALA PIRKKO

486

TOLPPALA PIRKKO

468

SOININEN JORMA

514

SOININEN JORMA

 


10

KOSKELAINEN TAUNO

0

 

 


 

 

 


14

VUORELA ANTTI

451

 

 


 

 



22

KÄKI JORMA

485

KÄKI JORMA

575

KÄKI JORMA

437

 



30

JYLHÄ-OLLILA EERO

455

KERVINEN SIRKKA

537

 

 




4

KERVINEN SIRKKA

522

 

 


 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

SAVOLAINEN KARI

505

 

 


 



 

29

SAARELA JORMA

603

SAARELA JORMA

490

 

 




21

HARMOKIVI URPO

0

KOSKINEN JUKKA

538

KOSKINEN JUKKA

503

 



13

KOSKINEN JUKKA

448

 

 


 

 



9

SÖDERMAN MAY

523

 

 


 

 

 


17

MANNINEN MARJA-L

452

SÖDERMAN MAY

516

TALVIO ISMO

488

KOSKINEN JUKKA

 


25

TALVIO ISMO

537

TALVIO ISMO

518

 

 


 


6

TUPALA HEIKKI

530

 

 


 


 


7

KOHO RAIMO

492

 

 


 


 


27

HONKA HENRY

536

HONKA HENRY

487

 

 


 


19

RASIMÄKI RIITTA

508

RASINMÄKI RIITTA

503

RASINMÄKI RIITTA

502

MUSTJOKI PEKKA

 


11

SAARINEN PAULI

475

 

 


 

 

 


15

JÄÄSKLÄINEN HANNU U

0

 

 


 

 



23

MUSTJOKI PEKKA

538

MUSTJOKI PEKKA

506

MUSTJOKI PEKKA

514

 



31

MÄKLIN OLLI

583

MÄKLIN OLLI

473

 

 




VO

KAMINEN RISTO

498

 

 


 





ALAKAAVIO

 


 


 





VETERAANIEN KEILA  CUP.

 


 

E-LOHKO

 





1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS

FINAALI



14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019


24.3.-14.4.2020

05.05.2020


SIJA

YLÄKAAVIO

 


 


 




VO

SILTANEN JUHANI

509

 

 


 




32

TOIVANEN PEKKA

576

TOIVANEN PEKKA

482

 

 




24

LYIJYNEN REIJO

498

REINI TUOMO

510

REINI TUOMO

457

 



16

REINI TUOMO

512

 

 


 

 



12

ÄYRI TUULA

538

 

 


 

 

 


20

MIETTINEN SEPPO

563

MIETTINEN SEPPO

544

MIETTINEN SEPPO

542

MIETTINEN SEPPO

 


28

POHJOLAINEN PEKKA

495

JOENSUU PETRI

443

 

 


 


8

JOENSUU PETRI

526

 

 


 


 


5

PULLINEN TIMO

472

 

 


 


 


26

WILL BERND

495

WILL BERND

441

 

 


 


18

ESKOLA PEKKA

534

ESKOLA PEKKA

479

ESKOLA PEKKA

0

MYLLYPAKKA JAAKKO

 


10

SALMENSUU JUHANI

438

 

 


 

 

 


14

MYLLYPAKKA JAAKO

473

 

 


 

 



22

KAJAKOSKI MIRJAM

428

MYLLYPAKKA JAAKKO

451

MYLLYPAKKA JAAKKO

480

 



30

HELSTEN VEIJOT

376

TURUNEN EILA

423

 

 




4

TURUNEN EILA

437

 

 


 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

SAARINEN ANNE

511

 

 


 



 

29

KOSKINEN ALLI

474

SAARINEN ANNE

414

 

 




21

KOKKO ULLA

453

KOSKIMÄKI MARKKU

489

KOSKIMÄKI MARKKU

449

 



13

KOSKIMÄKI MARKKU

476

 

 


 

 



9

RUUSUNEN LEENA

463

 

 


 

 

 


17

WESTERLUND SATU

517

WESTERLUND SATU

511

WESTERLUND SATU

427

KOSKIMÄKI MARKKU

 


25

PUSA SILJA

460

SINISALO REIJO

500

 

 


 


6

SINISALO REIJO

483

 

 


 


 


7

SUOMINEN ARTO

454

 

 


 


 


27

ALM JORMA

459

ALM JORMA

459

PIIRA RAIMO

520


 


19

PIIRA RAIMO

474

PIIRA RAIMO

492

 

 

PIIRA RAIMO

 


11

RUUHIJÄRVI MATTI

436

 

 


 

 

 


15

PORALA PEKKA

453

 

 


 

 



23

HURRI JOUKO

376

PORLA PEKKA

436

ROIVAS LEENA

450

 



31

SIHVONEN RISTO

0

ROIVAS LEENA

502

 

 




VO

ROIVAS LEENA

505

 

 


 





ALAKAAVIO

 


 


 





VETERAANIEN KEILA  CUP.

 


 

F-LOHKO

 





1. KIERROS


2. KIERROS


3. KIEROS


4. KIERROS

FINAALI



14.1.-4.2.2020


11.2.-25.2.2020


3.3.-17.3.2019


24.3.-14.4.2020

05.05.2020


SIJA

YLÄKAAVIO

 


 


 




VO

HALME MATTI

515

 

 

 

 




32

VARPULA ANTTI

358

HALME MATTI

467

 

 




24

RISTKARI ILKKA

0

LAINE ALPO

438

HALME MATTI

427

 



16

LAINE ALPO

403

 

 


 

 



12

PARKKONEN MARJUT

458

 

 


 

 

 


20

IMMONEN PERTTI

0

PARKKONEN MARJO

442

YLIHEIKKILÄ ERKKI

394

HALME MATTI

 


28

YLIHEIKKILÄ ERKKI

411

YLIHEIKKILÄ ERKKI

467

 

 


 


8

KAUTIAINEN ANTTI

396

 

 


 


 


5

KOSONEN PAAVO

579

 

 


 


 


26

LEMPINEN OSSI

399

KOSONEN PAAVO

575

 

 


 


18

ALANKO ARJA

413

ALANKO ARJA

389

KOSONEN PAAVO

465

KOSONEN PAAVO

 


10

UUTTU ANJA

0

 

 


 

 

 


14

RIUTTO PAULA

391

 

 


 

 



22

HEIKKILÄ SIMO

361

RIUTTO PAULA

383

TAKALA MATTI

403

 



30

TAKALA MATTI

453

TAKALA MATTI

388

 

 




4

JURKKOLA EERO

438

 

 


 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

SUIKKARI AHTI

424

 

 


 



 

29

NATUNEN RIITTA

398

SUIKKARI AHTI

424

 

 




21

MÄTIKKÖMÄKI ROSI

437

TUORINIEMI PIRJO

461

TUORINIEMI PIRJO

450

 



13

TUORINIEMI PIRJO

451

 

 


 

 



9

KOLJONEN HEIKKI

404

 

 


 

 

 


17

HALME AAKE

442

HALME AAKE

430

TOIJALA SIRKKU

435

TUORINIEMI PIRJO

 


25

HEININEN MARJA

372

TOIJALA SIRKKU

450

 

 


 


6

TOIJALA SIRKKU

495

 

 


 


 


7

VESANEN AARO

434

 

 


 


 


27

JOENSUU TUULI

420

VESANEN AARO

573

VESANEN AARO

 


 


19

MATTILA SIRKKA

417

MATTILA SIRKKA

0

 

 

 

 


11

FORSMAN CURT

355

 

 


 

 

 


15

GUMÉR MARJO

389

 

 


 

 



23

KESKIKURU ESA

372

GUMÉR MARJO

458

GUMÉR MARJO

 

 



31

VIITAKANGAS JOUKO

352

KOSKIMÄKI MARJA

456

 

 




VO

KOSKIMÄKI MARJA

469

 

 







ALAKAAVIO